Eklenti Başlığı

Eklenti Başlığı

Mağazin Haberleri Günlük Magazin Haberleri Ünlüler

TÜRKAN ŞORAY’IN KIZI YAĞMUR ÜNAL AMERİKALI ERKEK ARKADAŞIYLA GÖRÜNTÜLENDİ!.. YAĞMUR NEDEN PANİKLEDİ?


Berk Çiller ile evliliğin eşiğinden dönen Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal, geçtiğimiz hafta sonu İstinye Park'ta adını sır gibi sakladığı erkek arkadaşıyla görüntülendi.Geçtiğimiz günlerde de İstanbul gecelerinde birlikte çekilen fakat “sadece arkadaşım” dediği gençle tekrar görüntülenen Yağmur Ünal, “Yurtdışından gelen arkadaşlarıma İstanbul'u gezdiriyorum. Sevgili olma gibi durum söz konusu olmaz. Şimdilik sevgilim değil” diyerek espri yaptı. Okul arkadaşıyla karşılıklı oturan Ünal’ın, zaman zaman gözlerini gençten alamadığı gözlen

BİNNUR KAYA'NIN EN BÜYÜK KORKUSUÜNLÜ OYUNCU BİNNUR KAYA, HAYATTAKİ EN BÜYÜK "KORKUSUNU" AÇIKLADI


Engin Günaydın'ın senaryosunu yazdığı "Vavien" adlı filmin çekimlerinde rol alan oyuncu Binnur Kaya, hayatının korku üzerine inşa edildiğini itiraf etti.Hayattaki en büyük korkusunun yalnızlık olduğundan belirten Binnur Kaya, "Hayatım korku üzerine kurulu, beni yaşamak da ölmek de korkutuyor. Öte yandan yalnızlığımı baş tacı etsem de, yalnız kalmayı istemiyorum" diye konuştu. Bu korkusunun ilişkilerine de yansıdığını söyleyen oyuncu, "Nasılsa ayrılırız, şimdiden gideyim" gibi korkakça şeyler yaptım" diyerek, ayrılmamak için terk ettiği sevgilileri olduğunu belirtti.EN SEKSİ AMİGO KIZ!EN SEKSİ AMİGO KIZ!.. TRANSFORMERS FİLMİYLE YILDIZI PARLAYAN MEGAN FOX, YENİ FİLMİNDE “AMİGO KIZ” KILIĞINA GİRDİ!.

En seksi amigo kız…Transformers filmiyle yıldızı parlayan ve o günden beri şöhret basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden seksi yıldız Megan Fox, yeni filminde de adından söz ettirecek gibi.


YAPRAK DÖKÜMÜ”NÜN YENİ SEZONUFENOMEN DİZİ “YAPRAK DÖKÜMÜ”NÜN YENİ SEZONU OLAYLARLA BAŞLIYOR!.. YENİ SEZONUN İLK BÖLÜMÜNDE NELER VAR NELER!..

Yaprak Dökümü’nde yeni sezonun ilk bölümünde ortalık adeta savaş yerine dönüyor…Ferhunde’nin Mithat Kara ile evlenip, evin yeni sahibi olduğunu öğrenen Ali Rıza Bey ve ailesi büyük yıkıma uğrar. Bu beklenmedik darbeyle sarsılan aile şaşkınlık yaşarken Ferhunde zaferinin tadını çıkarmaktadır. Şevket’in bu duruma sessiz kalması mümkün değildir. Mithat Kara onlara karşı mahcup olsa da, eşi olarak Ferhunde’yi sahiplenmek ve savunmak durumundadır. Onun da Şevket’e karşılık vermesiyle işler çığırından çıkar ve evde büyük olay yaşanır. Bir anda kendilerini sokakta bulan Tekin Ailesi, Necla’nın evine sığınmak zorunda kalır. Durumu kabullenmek hepsi için çok zordur, ama doğup büyüdüğü evi Ferhunde’ye bırakmak en çok Ali Rıza Bey’in ağrına gitmektedir. Oğuz’un tutuklanmasıyla bir anda yapayalnız kalan Leyla da durumu öğrenince, ailesi için harekete geçer ve Mithat’ın karşısına çıkar. Ferhunde’nin yeni bir yüzünü gören Mithat’ın kafası karışınca Ferhunde yine kendince tedbirini almakta gecikmez. Fikret ve Ferhunde’nin yüzleşmesi de yine beklenmedik olaylara sahne olurken, Şevket baba evini geri almak için yemin eder.


TARKAN FORMUNU NASIL KORUYOR?TARKAN, FORMUNU NASIL KORUDUĞUNU ANLATTI!.. TARKAN’IN “TEK LÜKSÜM” DEDİĞİ YİYECEK NE?

Türkiye'nin mega starı Tarkan, formunu nasıl koruduğunu SABAH'a açıkladı: Fast food ürünlerden, şekerli gıdalardan ve hazır yiyeceklerden kaçınıyorumMega star olarak anılan Tarkan Tevetoğlu "en sağlıklı" röportajını SABAH'a verdi. Ünlü şarkıcı formunun sırrını ve beslenmedeki kötü alışkanlıklarını açıkladı.

Sahneye hazırlanırken neler yemeyi tercih ediyorsunuz?
Konser günlerinde ve bir gün öncesinde özellikle yağlı ve hazmı zor yiyecekleri tüketmemeye özen gösteriyorum. Güne iyi bir kahvaltı ile başlıyorum. Kahvaltı en sevdiğim ve en önem verdiğim öğünlerden biri.

Özellikle tükettiğiniz yiyecek veya içecekler var mı?
Sabahları normal kahvaltının yanı sıra yulaf, buğday yani tahıl ağırlıklı gıdaları tercih ediyorum. Çavdar, esmer ekmek, yulaflı ekmek tercihimdir. Nadiren beyaz ekmek tüketirim. Mevsiminde her türlü taze meyve ve sebze tüketmeye dikkat ediyorum. Özellikle meyveyi daha bol tüketiyorum. Taze, sıkılmış meyve suyunu tercih ediyorum. Yoğurt çok tüketiyorum. Sarımsak, soğanı çok seviyorum. Haftada en az iki ya da üç kez balık yiyorum.

Konserden önce yeme alışkanlıklarınızda değişiklik yapıyor musunuz?
Yurtiçi ve yurtdışı konserlerde alışılmış yiyecekleri tüketmeye gayret ediyorum. Ancak özellikle ülkemizin yöresel yiyecekleri o kadar lezzetli ki bazen bu pek mümkün olmuyor. Yine de konser öncesi değişik yöresel, yağlı ve ağır yiyeceklerden kaçınıyorum.

Sağlık ve form için nelere özen gösteriyorsunuz?
Özellikle fast food ürünlerden, çok şekerli gıdalardan ve hazır yiyeceklerden kaçınıyorum. Öğünlerimi atlamamaya ve gece yemek yemeye gayret ediyorum. Sık ve az miktarda yiyorum. Öğün aralarında kuruyemiş, meyve ve atıştırmalık sebze yiyorum. Mideyi uzun süre boş bırakmamak gerekiyor. Özellikle ceviz, badem, kuru kayısı yiyorum; tabii çok abartmadan. Haftada en az dört gün sporumu yapıyorum. Spor programı uygularken gereken enerjiyi sporcu içecekleri ve ek aminoasit içeren karışımlardan karşılıyorum. Bu arada özellikle tuzu gerektiği kadar kullanmaya özen gösteriyorum. Ve bol su içiyorum.Neco ile koca bir hayat paylaştık, küsmeyiz 

Şarkıcı Neco ile 34 yıllık evliliğin ardından iki yıl önce ayrılan Oya Germen, büyük kızları Zeynep Özyılmazel'in düğününde birbirleriyle konuşmadıkları yönünde çıkan haberlere 'Mega Magazin' aracılığıyla yanıt verdi. Çeşme'de yapılan kır düğününü, "Masal gibiydi" diye tanımlayan Germen, "Küs olmamız mümkün mü? Biz bir hayatı paylaştık. Kızımızın düğünü en mutlu günümüzdü. Hep el ele ve beraberdik" dedi. Neco'yla çok iyi iki dost olduklarını da belirten Germen, Neco'nun yeni eşi İdil Erge'den olan sekiz aylık kızı Leyla sorulduğundaysa gülerek, "Henüz görmedim, ancak görmek isterim. Kızlarım gördü, bana da fotoğraflarını gösterdiler" diye konuştu.Fransız First Lady hamile iddiası 

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ve Carla Bruni'nin ilk çocuklarını beklediği haberleri Fransa'da bomba etkisi yaptı. Sarkozy'nin Cap Negre'de eşinin karnına dokunduğu fotoğraf karesi ve geçen hafta biten tatilin ardından yine de yazlığa eşinin yanına dönüyor oluşu hamileliğe kanıt olarak gösteriliyor. Elysee Sarayı'na yakın kaynakları olan Mixbeat isimli Fransız dedikodu sitesi de hamilelik iddialarını doğruluyor. Elysee Sarayı kulaktan kulağa yayılan hamilelik iddialarına "Yorum yok" cevabı verirken Bruni daha önce Sarkozy ile bir çocuk istediklerini söylemişti.Eklenti Başlığı
Yorum Yaz
-->
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !